KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Po honičce s ochrankou zemřel zákazník v třineckém hypermarketu

Případ tragického úmrtí, ke kterému došlo v hypermarketu Albert v Třinci, vyšetřuje policie. Po incidentu s bezpečnostní agenturou nejprve zkolaboval a po necelé hodině za nejasných okolností zemřel 64letý muž, který prošel přes pokladny s nezaplaceným zbožím. Informoval o tom mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.


Událost se odehrála v úterý kolem 11 hodin dopoledne. „Muže, který prošel pokladním turniketem bez zaplacení, se snažil zastavit člen ochranky. Zákazník ale nereagoval a snažil se prodejnu opustit,“ řekl Starzyk s tím, že člen ochranky při incidentu vzal zákazníkovi tašku, kterou se pokoušel zkontrolovat.

„Muž se pak najednou rozběhl a u východu upadl na zem tak nešťastně, že na místě zemřel. Není jasné, zda se uhodil do skleněných dveří anebo utrpěl smrtelné zranění při pádu na zem. Je možné i to, že ho například postihl infarkt. Na tyto otázky odpoví až nařízená pitva,“ dodal mluvčí s tím, že žádné známky smrtelného zranění nebyly při ohledání mrtvého patrné.

Jak následně ukázala kontrola zavazadla mrtvého zákazníka, opravdu se v něm nacházelo několik nezaplacených věcí.

K tomu, že prchajícího zákazníka mohl postihnout například srdeční kolaps z rozrušení, se přiklánějí také zasahující záchranáři. „Přesnou příčinu smrti určí pitva, lékařka na místě však neobjevila na těle postiženého žádné známky, které by svědčily o vážném poranění. Nelze vyloučit, že příčina selhání životních funkcí byla interního charakteru,“ konstatoval mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl.

Potvrdil, že podle svědků měl muž narazit hlavou do skleněné výplně a upadnout na zem. „Zdravotní stav muže byl ale odlišný od prvotního hlášení. U muže došlo k selhání oběhu i dýchání. Ještě před příjezdem záchranářů započala s resuscitací náhodně přítomná zdravotní sestra. Posádka pokračovala v oživovacích pokusech, na místo byla přivolána i posádka s lékařkou. Přes dobře poskytnutou první pomoc i snahu zdravotníků, trvající celkem čtyřicet minut, se činnost pacientova srdce nepodařilo obnovit. Lékařka záchranné služby tak nakonec musela konstatovat smrt pacienta,“ uzavřel Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín