KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Paraglidistka se popálila o dráty elektrického vedení

Paraglidistka z Polska se zranila v neděli odpoledne pod vrchem Javorový u Třince na Frýdecko-Místecku. Při sestupu zavadila nohama o dráty elektrického vedení a spadla ze sedmimetrové výšky.


Žena zřejmě nemá oprávnění pro let na padáku a obešla kontroly provozovatelů vzletové dráhy. Sdělil to mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

Jak uvedl, 45letá žena na padáku při sestupu zavadila nohama o dráty elektrického vedení, na které ji zahnal poryv větru. Přivodila si popáleniny a pohmožděniny nohou.

Po pádu ze sedmi metrů si stěžovala na silnou bolest zad, záchranáři ji vrtulníkem přepravili do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín