KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Anonym ohlásil bombu v gymnáziu a obchodech v Třinci

Několik prodejen obchodního řetězce Tesco a také místní gymnázium v pondělí brzo ráno v Třinci prohledávali pyrotechnici. Zároveň došlo k částečné evakuaci. Kromě toho policie hlídala prodejny zlatnictví ve městě. Důvodem byl anonymní telefonát, který oznámil umístění bomby. Žádný nástražný systém ale nalezený nebyl.


Podobná situace nastala ve městě už v červenci. Anonym tehdy nahlásil bombu v Tesku, a když policie obchody prohledávala, vykradli neznámí pachatelé ve městě zlatnictví.

„Pachatel oznámil oznámení bomby v Tesku a také na gymnáziu,“ potvrdil mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

„Museli jsme opustit školu po sedmé hodině. Policie hlídá zlatnictví. Podobné to bylo, když v létě nahlásili bombu v Tesku a přitom vykradli zlatnictví za bílého dne,“ upozornil Novinky jeden ze studentů místního gymnázia.

Ze zlatnictví v červenci během polední pauzy, kdy se tam vloupali neznámí pachatelé, zmizelo větší množství šperků. Ukradli je tři maskovaní pachatelé. Policie je dosud nenašla.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín