KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž vytahoval lampu ze zásuvky, zabil ho elektrický proud

O život přišel ve čtvrtek odpoledne dvaašedesátiletý muž z Třince na Frýdecko-Místecku, kterého zasáhl v jeho bytě elektrický proud. Příčinu tragédie bude nejspíš prověřovat policie, vše ale nasvědčuje tomu, že muž zemřel při manipulaci se stolní lampičkou.


Informoval o tom mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. „Ihned po nahlášení události na místo vyjela posádka rychlé lékařské pomoci. Postižený se nalézal doma v pokoji a podle zjištění záchranářů měl vytahovat ze zásuvky lampičku za postelí. Během této činnosti se u něj náhle objevily křeče a porucha vědomí. Okolnosti události svědčily s vysokou pravděpodobností o tom, že muž byl zasažen elektrickým proudem,“ řekl mluvčí.

Když svědci zjistili, co se stalo, vypnuli nejprve elektrický jistič a poté zavolali na tísňovou linku. „Zároveň začali muži poskytovat laickou první pomoc. Z místa za postelí jej ale museli ještě předtím vyprostit, protože jeho tělo bylo v prostoru zaklíněno," dodal mluvčí záchranky.

Posádka záchranné služby po příjezdu převzala péči o pacienta a pokračovala v pokusech o záchranu rozšířenou resuscitací.

„Za pomocí léků a přístrojové techniky se záchranáři snažili obnovit činnost srdce. Jejich snaha však byla marná a zasahující lékařka musela po třičtvrtěhodinovém úsilí konstatovat smrt pacienta,“ konstatoval Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín