KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zatímco policisté v Třinci hledali bombu, lupiči vykradli zlatnictví

Kuriózní loupež vyšetřují od čtvrtečního poledne kriminalisté z Frýdecko-Místecka. V době, kdy většina policistů v Třinci hledala anonymně ohlášenou bombu v jednom z třineckých supermarketů Tesco, trojice maskovaných lupičů vykradla na jiném místě ve městě zlatnictví.


„Bombu v Tescu ohlásil anonym na tísňové volání městské policie. Volající však neřekl, v kterém obchodě je bomba umístěna,“ sdělil frýdecko-místecký policejní mluvčí Jiří Hamhalter. Policisté proto evakuovali všechny čtyři obchody patřící společnosti Tesco, odklonili dopravu a objekty prošli se speciálně vycvičeným psem na hledání výbušnin.

„Šetření naštěstí anonymní telefonát nepotvrdilo, výbušnina se nenašla,“ dodal.
Krátce po anonymním telefonátu však kdosi vyloupil jedno z třineckých zlatnictví. „Tři maskovaní pachatelé využili polední přestávky, rozbili vstup do obchodu a ukradli šperky.

Co přesně odnesli a v jaké hodnotě stále zjišťujeme,“ vysvětlil Hamhalter s tím, že nemůže potvrdit ale ani vyvrátit, že by anonymní telefonát měl odlákat policisty z ulic a umožnit lupičům vykrást zlatnictví.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín