KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloději ukradli šperky za 2 milióny, ukradené auto odstavili

Automobil značky audi našli náhodní turisté odstavený na odlehlém místě nedaleko Třince. Policie zjistila, že jde pravděpodobně o odcizené auto, které použili v polovině července zloději při vykradení klenotnictví v Třinci. Z prodejny pobrali šperky za dva milióny korun.


Nález auta potvrdil v úterý Právu mluvčí frýdecko-místecké policie Jiří Hamhalter. „Automobil byl nalezen v neděli. V současné době se provádějí expertízy. S největší pravděpodobností jde skutečně o auto, kterým před více než deseti dny odjeli zloději z třineckého zlatnictví,“ řekl mluvčí. Poprvé také potvrdil vyčíslenou škodu, která dosahuje dvou miliónů korun.

Zloději do prodejny vnikli v době polední pauzy a navíc v době, kdy byla policie zaneprázdněna anonymním telefonátem, jenž nahlásil uložení bomby v třineckém Tescu. Souvislost mezi anonymem a následnou krádeží ale policie nepotvrdila.

Způsob, který zloději použili, se nápadně podobá velké krádeži v luxusním hodinářství v centru Ostravy, ke které došlo 10. února. Zloději přijeli terénním vozidlem Mitsubishi Pajero před prodejnu, kde sekyrami porozbíjeli vitríny a ukradli více než stovku hodinek v hodnotě několika miliónů korun. Automobilem pak z místa činu odjeli ke Slezskoostravskému hradu, kde vůz podpálili a utekli. Případ dosud není objasněn, policie zkoumá možné souvislosti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín