KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Nedělní nehody v jižních Čechách si vyžádaly dva životy a čtyři zranění

Během jediné hodiny nedělního dopoledne se na území Jihočeského kraje staly dvě vážné dopravní nehody. Při jedné z nich zemřel dvacetiletý mladík. O obou událostech informoval ředitel jihočeských záchranářů Marek Slabý.


 

Před jedenáctou hodinou dopolední došlo k dopravní nehodě mezi obcemi Dolní Dvořiště a Vyšší Brod. Zraněni byli čtyři lidé, z toho dvě děti. "Jedno dítě bylo transportováno na traumatologickou ambulanci v Českých Budějovicích s kontuzí (zhmožděním poz. red.) břicha, ostatní na chirurgii v Českém Krumlově," uvedl ve zprávě Slabý.

Před třičtvrtě na dvanáct zemřel člověk při nehodě u Švětína na hlavním tahu z Českých Budějovic na Tábor. "Při nehodě se čelně srazila dvě osobní auta. Silnice je v obou směrech uzavřena," sdělila agentuře ČTK mluvčí hasičů Vendula Matějů. Podle agentury byli při nehodě dva lidé ještě zraněni lehce.

O život při dopravní nehodě přišel v neděli ráno ještě pětapadesátiletý chodec. V obci Popelín na Jindřichohradecku ho přejel osmnáctiletý mladík, který couval se škodou Favorit, muže přehlédl a usmrtil ho.[celá zpráva]


(Zdroj: Krimi Zprávy Tábor)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín