KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Otrava z hub dostala osm vysokoškoláků do nemocnice

Osm vysokoškolských studentů skončilo v noci na středu v táborské a českobudějovické nemocnici. Stalo se tak poté, co snědli jídlo připravené z hub. Pokrm obsahoval zřejmě i jedovaté.


 

„Těsně po půlnoci zasahovaly posádky zdravotnické záchranné služby z Tábora u hromadné otravy studentů v kempu ve Veselí nad Lužnicí. Po houbové večeři začalo osm lidí ve věku 23 až 25 let pociťovat příznaky otravy ve formě zažívacích obtíží. Polovina byla převezena do nemocnice v Táboře, polovina skončila v Českých Budějovicích,“ řekl Právu lékař zdravotnických záchranářů Milan Kratochvíl.

Podle mluvčího českobudějovické nemocnice Jana Duška tři studentky stále leží v nemocnici. Nejsou ale v ohrožení života. „Stále čekáme na výsledky, zda šlo o otravu,“ sdělil Právu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Tábor)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín