KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič dostal za jízdy infarkt, spolujezdkyně navedla auto do svodidel

Závažnou dopravní nehodu pravděpodobně odvrátila v úterý v podvečer žena nedaleko Veselí nad Lužnicí. Jejího čtyřiašedesátiletého manžela postihla za jízdy srdeční slabost a upadl do bezvědomí. Duchapřítomná spolujezdkyně ale včas zareagovala a vozidlo, které se dostalo do protisměru, nasměrovala do svodidel.


 

„Řidič jel ve směru od Třeboně a na hrázi u Horusického rybníka jej postihla srdeční slabost,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. Muž upadl do bezvědomí a vozidlo se dostalo do protisměru.

Chladnou hlavu ale zachovala jeho spolujezdkyně, která zatáhla ruční brzdu a strhla řízení tak, že se auto vrátilo do pravého jízdního pruhu a zastavilo se o svodidla. „Došlo k poškození svodidel i auta,“ řekla mluvčí s tím, že vinou dopravní nehody nikdo neutrpěl žádné zranění.

Řidič ovšem musel být ošetřen. „Na místo dorazila zdravotnická záchranná služba ze Soběslavi. Po patnáctiminutové resuscitaci byla u něj obnovena srdeční činnost. Muž byl převezen na anesteziologicko-resuscitační oddělení nemocnice v Táboře,“ sdělila mluvčí jihočeských záchranářů Petra Kafková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Tábor)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín