KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič narazil s autem do stromu, utekl a vůz nechal shořet

Šest dopravních nehod během jediného dne vyšetřovali policisté na Znojemsku na Štěpána. Nešlo přitom většinou o žádné banální ťukance. Mezi nehodami byla i jedna smrtelná a také zcela shořelé auto bez poznávacích značek a bez řidiče.


Kolotoč náročné služby začal v jednu hodinu v noci ve Znojmě v ulici Jana Palacha. Zatím neznámý řidič tam poškodil podstavec sochy a ujel. Způsobil tím škodu pět tisíc korun. O hodinu později se u obce Miroslav stala dopravní nehoda se smrtelným zraněním. Nepřipoutaný řidič zřejmě pod vlivem vysoké rychlosti vyletěl po smyku ze silnice, několikrát se převrátil a ve zcela zdemolovaném voze zemřel.

Po půl druhé odpolední projížděl historickým centrem města Znojma jedenačtyřicetiletý šofér z Olomoucka s nákladním vozem Mercedes. Na Masarykově náměstí zachytil bokem o stojící osobní vozidlo BMW. Způsobil tak škodu pětašedesát tisíc korun. Na Mikulášském náměstí nacouval do sochy. Způsobená škoda je odhadnuta na pětatřicet tisíc korun.

O deváté hodině večerní havaroval neznámý řidič s osobním vozem Renault na silnici mezi obcemi Šatov a Chvalovice. Pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy projíždění zatáčky, dostal smyk a v příkopu narazil do stromu. Auto bez registračních značek zcela shořelo. Na místě se nikdo nenacházel.

„Majitele auta jsme zjistili podle čísla na motoru. Dále budeme zjišťovat skutečného řidiče, který z místa utekl.“ uvedla policistka Marie Drahokoupilová. Před jedenáctou hodinou v noci se stala další velmi vážná havárie. U obce Dobelice vyjel ze silnice a narazil do stromu osobní vůz Mazda 323. Náraz byl tak silný, že se volant i s palubní deskou posunul až ke stropu vozu. Třiadvacetiletý řidič ze Znojemska vyvázl s těžkým zraněním.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín