KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při kontrole auta v Chebu našli celníci efedrin v kšiltovce

Při kontrole vozidla Volkswagen Passat na okraji Chebu našli v pondělí celníci více než kilogram efedrinu, ze kterého se vaří pervitin. V kufru pak objevili ještě tašku plnou pomůcek k výrobě drog.


 

Ve vozidle cestovali tři Vietnamci, které celníci zadrželi a předali policii pro podezření z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami.

„Efedrin byl schovaný v kšiltové čepici pod předním sedadlem. Z takového množství lze vyrobit až 800 gramů pervitinu, který by se dal na černém trhu prodat za půlmiliónu korun,“ uvedla mluvčí západočeských celníků Jitka Blahutová. Podle ní se nejednalo o cílenou akci ale o náhodnou kontrolu.

Během krátké doby je to už druhý případ na Chebsku, kdy se tamní celníkům podařilo odhalit drogový kontraband. Před týdnem to bylo 250 tisíc tablet léků Sudafed s obsahem pseudoefedrinu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín