KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Královédvorského místostarostu někdo praštil zezadu dřevěnou holí

Terčem zákeřného útoku se stal v pondělí ráno místostarosta Dvora Králové nad Labem Jan Bém (ODS). Politika beze slova praštil doposud neznámý kapucí maskovaný muž zezadu po hlavě dřevěnou holí.


 

Druhé ráně 55letý Bém, který skončil s tržnou ránou v královédvorské nemocnici, stačil uhnout. Incident se odehrál na ulici, když místostarosta šel na úřad.

„Oznámení jsme od pana Béma dostali okamžitě po jeho napadení. Hlídka byla na místě za pár minut a záhy na to výjezdovka z Trutnova. Věc se vyšetřuje. Předpokládáme, že napadení se neobešlo beze svědků,“ sdělil mluvčí trutnovské policie Udo Ertner.

Místostarosta Bém, který zůstává v pracovní neschopnosti, patří v šestnáctitisícovém Dvoře Králové k velmi známým osobám. Křeslo na místní radnici obsadil už třetí volební období. Místostarostovi kolegové vidí souvislost se zákeřným útokem v Bémově práci na radnici.

„Pravděpodobně to má souvislost s jeho prací, jinak si to neumím vysvětlit. Nezmiňoval se však, že by mu někdo v poslední době vyhrožoval,“ konstatovala starostka Dvora Králové Edita Vaňková (ČSSD), které jak se svěřila, není po útoku na jednoho z nejbližších spolupracovníků zrovna nejlépe.

„Nicméně opatření jako hlídat ostatní představitele radnice a zvýšení ostrahy radnice, jsme nepřijali,“ podotkla Vaňková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín