KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Útočící pes je vychovaný, dal by za něj ruku do ohně starosta

Kříženec labradora chovaný od štěněte prarodiči dívenky, který napadl v pondělí šestiletou dívku v Borovnici u Staré Paky na Jičínsku, patří mezi mírumilovné spíše bojácnější tvory. Ruku do ohně by dal za šestiletého psa i borovnický starosta Josef Bušák (KDU-ČSL).


 

„Znám ho dobře a mohu říci, že je perfektně vychovaný lidský společník. Majitel s ním pravidelně každé ráno chodí na dlouhé procházky. Nejde tedy o zvíře uvázané od rána do večera u boudy. Pravidelně je potkávám se svým psem a vždy jsem měl pocit, že toho mého se trochu bojí,“ konstatoval Bušák.

Napadená dívka skončila v nemocnici. „Dívčina zranění jsou opravdu vážná,“ potvrdila mluvčí záchranky Královéhradeckého kraje Anna Krempová. Dívka podstoupila operaci obličeje a podle lékařů je její stav stabilizovaný.

Incident se odehrál v nestřeženém okamžiku na chodbě rodinného domku, kam rodiče dívenky přijeli na návštěvu rodičů. „Byli jsme zrovna se synem kouřit v kotelně. Když jsme se vrátili, bylo už po všem. Vnučka patrně bezděčně vyrušila psa, který jaktěživ nikomu neublížil, při spánku,“ popsal rodinnou tragédii děda. Útok psa nahlásili rodiče pokousaného děvčete policii.

„Zjišťujeme okolnosti této nešťastné rodinné události. Musíme vyloučit nebo potvrdit, zda nedošlo k nedbalostnímu jednání konkrétní osoby, od čehož se budou odvíjet další úkony,“ konstatoval mluvčí policie v Trutnově Udo Ertner.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín