KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupič přepadl v Kroměříži dvanáctiletou dívku, policie po něm pátrá

Loupežné přepadení dvanáctileté dívky vyšetřují policisté v Kroměříži. O spolupráci při pátrání po nebezpečném násilníkovi požádali i veřejnost.


„K přepadení došlo ve středu 30. listopadu krátce po 15. hodině v Bezručově parku v Kroměříži. Když dívka procházela okolo hřiště střední školy COPT, uchopil ji zezadu za ruku neznámý muž a pokusil se jí strhnout z ramene kabelku. Při tom jí vyhrožoval a požadoval peníze. Děvče si i přesto tašku pevně drželo,“ uvedla mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

Násilník se po chvíli pokusu o krádež vzdal a raději utekl směrem k nákupnímu středisku Albert.

„Kriminalisté nyní pátrají po muži ve věku okolo třiceti až pětatřiceti let, který je přibližně 180 centimetrů vysoký, silnější postavy. Oblečen byl do tmavých kalhot a zelené mikiny s kapucí na hlavě. Žádáme o pomoc případné svědky incidentu, kteří se v dané době v parku nacházeli. Policii mohou kontaktovat na bezplatné lince 158 nebo na kterémkoliv obvodním oddělení,“ řekla mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín