KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Chlapec spadl z mostu, když se chtěl podívat na místo nehody

Neuvěřitelný případ nehody, kdy v jejím místě na silnici se z mostu zřítil mladý chlapec, vyšetřují policisté na Zlínsku. Zatímco ze samotné nehody vyvázli účastníci s lehkými zraněními, čtrnáctiletý hoch leží s těžkým zraněním v nemocnici.


„K nehodě došlo ve středu v podvečer na silnici u Tlumačova na Zlínsku. Sérii nešťastných událostí odstartovala nepozornost dvaatřicetileté ženy z Uherského Hradiště. Jela od Otrokovic směrem na Kroměříž v nákladním autě. Vjela však za levou krajnici, lekla se a strhla řízení vpravo,“ popsala mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR ve Zlíně Jana Bartíková.

Auto se odrazilo od svodidel, převrátilo se na bok, po kterém se chvíli smýkalo a zastavilo v levém jízdním pruhu. Při nehodě vznikla škoda za přibližně čtvrt miliónu korun. „Je velké štěstí, že se nikdo vážně nezranil. Žena a její dvě malé děti ve věku šest a devět let se zranily pouze lehce. Na místo vyjely kromě dopravních policistů také hlídky z Otrokovic, které usměrňovaly dopravu,“ řekla mluvčí.

Přestože na místě nehody blikala výstražná světla a policisté řidiče naváděli do vedlejšího jízdního pruhu, havarované auto i policisty téměř nezaregistroval devětapadesátiletý řidič z Čech. Jel příliš rychle a brzdit začal až na poslední chvíli. Jeho octavia najela mezi nákladní vůz a svodidla. Řidič žádné zranění neutrpěl, naštěstí nenarazil ani do policistů.

Nejhůře na nehodu doplatil chlapec, který šel o chvíli později za jedním z účastníků nehody. „Ve tmě si pravděpodobně nevšiml, že se pohybuje na mostě a v místě, kde končí zábradlí, spadl z asi šestimetrové výšky. Chlapec utrpěl zlomeniny nohou, rukou a pánve. Jak k jeho pádu přesně došlo, zatím vyšetřujeme,“ sdělila Bartíková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín