KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Falešní policisté v civilu okradli řidičku na Kroměřížsku

Po dvou mužích, kteří se v civilních šatech vydávali za policisty a při předstírané kontrole vozidla okradli sedmasedmdesátiletou řidičku, pátrají skuteční policisté na Kroměřížsku.


„Ve středu v poledne zastavili dva muži v civilním oblečení na silnici u obce Postoupky sedmasedmdesátiletou řidičku v osobním automobilu. Sdělili jí, že jsou policisté a provádějí kontrolu pneumatik,“ informovala mluvčí územního odboru Policie ČR v Kroměříži Simona Kyšnerová.

Jeden z údajných policistů debatoval s řidičkou, druhý muž obcházel auto a otevřel při tom i zadní pravé dveře vozidla. „Po jejich odchodu starší paní zjistila, že jí chybí kabelka, kterou měla uloženou na sedadle spolujezdce. Společně s kabelkou tak přišla o peněženku s šesti tisíci korunami a o doklady. Ihned zavolala na linku 158 a vše oznámila,“ sdělila Kyšnerová.

Kriminalisté nyní pátrají po mužích ve věku okolo dvaceti a čtyřiceti let. „Mladší z nich byl přibližně 165 až 170 centimetrů vysoký, oblečen do tmavé bundy a tmavých kalhot. Měl černé krátce střižené vlasy. Starší muž byl zhruba 175 centimetrů vysoké postavy, oblečen do rezavé mikiny a černé bundy. Také on měl černé krátké vlasy. Oba muži byli štíhlé postavy. Hovořili plynule česky bez jakéhokoliv přízvuku,“ uvedla k popisu falešných policistů Kyšnerová.

Pachatelé z místa pravděpodobně odjeli tmavým vozidlem. „Vzhledem k tomu, že se podařilo vytvořit velmi zdařilé identikity pachatelů, žádáme veřejnost o pomoc při určení jejich totožnosti. Informace mohou občané poskytnout na kterémkoliv obvodním oddělení Policie ČR nebo na bezplatné lince 158,“ uvedla Kyšnerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín