KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při požáru bytu v Zábřehu zemřel muž

Tragicky končil požár, který ve středu časně ráno vypukl v bytě domu na ulici 28. října v Zábřehu na Šumpersku. Zemřel při něm osmdesátiletý muž. Požár způsobil škodu 300 tisíc korun. Hasiči se o požáru dozvěděli osm minut po půl třetí ráno.


 

„Na místo vyrazili profesionální hasiči z Šumperka a Zábřehu a dobrovolní ze Zábřehu a z Lukavice,“ řekla Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Hořelo podle ní v bytě ve třetím podlaží řadového čtyřpodlažního bytového domu. „Při průzkumu hasiči uvnitř objevili osmdesátiletého muže, kterého transportovali mimo prostor požáru, okamžitě zahájili oživovací práce a povolali na místo zdravotnickou záchrannou službu. Muže se však již oživit nepodařilo,“ uvedla mluvčí.

Požár byl podle ní lokalizován již krátce před třetí hodinou ranní. Z domu bylo preventivně evakuováno sedm osob, z nichž jedna se lehce nadýchala zplodin hoření a byla ošetřena zdravotnickou záchrannou službou.

„Požár kompletně zničil pokoj, ve kterém muž spal, a jeho vybavení. Zbývající část bytu byla pouze zakouřena. Příčina vzniku požáru se šetří,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín