KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž brutálně zabil na veřejnosti svého psa

Zvlášť surovým způsobem a úmyslně veřejně usmrtil v úterý dopoledne svého psa, křížence vlčáka a boxera, 22letý muž z okolí Zábřehu u Šumperka. Nejdřív ho pověsil za krk na lano, které připevnil ke stříšce nad dveřmi domu.


 

„Posléze psa opakovaně uhodil ocelovou trubkou do hlavy a následně ho nožem třikrát bodl do oblasti krku. Po chvíli vzal sekeru a psa uhodil tupou hranou do hlavy a vzápětí ho ostrou stranou sekl do krku. Mužovo brutální běsnění viděli tři svědci, kteří celou událost oznámili na policii,“ informoval ve středu šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Usmrcený pes byl podle něj zajištěn a předán na Krajskou veterinární stanici v Šumperku k dalšímu zkoumání. „Muž byl zadržen a bude se zpovídat z týrání zvířete, za což mu hrozí až tři roky za mřížemi,“ konstatoval mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín