KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zásahová jednotka si s bezpečnostními dveřmi drogového dealera poradila

Devětatřicetiletého recidivistu zadrželi v těchto dnech šumperští policisté. „Na jeho zatýkání musela být povolána zásahová jednotka, která má zkušenosti s překonáváním speciálně upravených dveří a se zatýkáním nebezpečných pachatelů,“ informoval Právo ve středu šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.


Pachatel podle něj pokračoval v trestné činnosti, byť byl za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy nedávno odsouzen k 15 měsícům odnětí svobody s 30měsíční zkušební dobou.

Policisté zjistili, že se muž ubytoval v Prievidzské ulici v Šumperku, kde od srpna do 15. prosince vyráběl pervitin. Léky k jeho výrobě si vozil z Polska. Část produkce užíval pro vlastní potřebu a ostatní prodával po Šumpersku dalším osobám.

„Za jeden gram si v průměru účtoval kolem jednoho tisíce korun. Vydělané peníze používal pro nákup potřebných surovin k výrobě drogy a také pro vlastní potřebu k pokrytí životních nákladů. Zároveň si do bytu pořídil speciální bezpečnostní dveře řádově za desítky tisíc korun,“ uvedl Bednařík.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín