KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Novojičínsku se ztratil školák, zřejmě kvůli nešťastné lásce

Od pátku pátrali policisté z Novojičínska a dobrovolníci z obcí Hostašovice a Hodslavice po 14letém chlapci z Hostašovic, který se nevrátil domů. Důvodem k jeho zmizení by mohla být nešťastná láska. Chlapce se podařilo nalézt v neděli ráno.


 

„V pátek ráno odešel chlapec do školy, kam už ale nepřišel,“ uvedl novojičínský policejní mluvčí Zbyněk Tomšík s tím, že školákův mobil je nedostupný. Policisté pracují s několika verzemi, doufají však, že si chlapec nesáhl na život. Nedávno se totiž rozešel s dívkou a právě to by mohl být důvod jeho zmizení.

„Po chlapci pátrají policisté a dobrovolníci ze dvou obcí, zatím se našel pouze jeho batoh s osobními věcmi,“ informoval mluvčí s tím, že do pátrací akce byl zapojen i vrtulník s termovizí.

V současné době pročesávají policisté lesní porost v blízkosti Zrzávek, což je lokalita ležící na rozhraní okresů Nový Jičín a Vsetín. Podle informací policie byl chlapec údajně spatřen už v pátek večer v Hranicích na Moravě.

Chlapec, který je hubené postavy, měří asi 165 centimetrů a má hnědé vlasy i oči, měl v době odchodu z domova na sobě pravděpodobně šedočernou bundu, modré rifle a šedočerné botasky.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín