KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž bránil servírku, útočící host ho pokousal

Se dvěma zraněnými prsty, jedním silně pokousaným a druhým zlomeným, vyvázl v sobotu pětadvacetiletý muž z potyčky v hospodě v Ústí na Vsetínsku. K úhoně přišel, když vlastními silami bránil servírku, kterou napadl jiný host.


 

„Dvacetiletý podnapilý hoch napadl v restauraci v Ústí servírku. Mladý muž, kterého v hospodě nikdo předtím nikdy neviděl, obtěžoval štamgasty. Servírka ho napomenula a chtěla ho odvést od stolu. Mládenec ji udeřil hřbetem ruky do obličeje,“ popsala v pondělí mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Jeden z přítomných se servírky zastal. Při následné potyčce utrpěl zlomeninu prstu na ruce, do druhého ho násilník silně kousl.

„Další bitce zabránili ostatní hosté restaurace, kteří také přivolali policejní hlídku. Kolegové agresivního muže s použitím hmatů, chvatů a pout zadrželi a odvezli do policejní cely. V dechu měl přes dvě promile alkoholu. Ukázalo se také, že muž je v celostátním pátrání a na Vsetínsko přijel ze Šluknova," uvedla Javorková.

"Na Děčínsku je podezřelý z trestných činů krádež, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Ve Vsetíně si vyslechl podezření z trestného činu výtržnictví s trestní sazbou do dvou let,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín