KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloděje nešiku lapli ve Vsetíně za deset minut

Pouhých deset minut trvalo ve čtvrtek policistům ve Vsetíně na dopadení pachatele vloupání do trafiky nedaleko centra města. Udivil je pak výpovědí, podle které se do trafiky dobýval již podruhé. Když se mu to před týdnem nepodařilo, dokoupil si na další akci nářadí.


Ve svých plánech se ale nešikovně přepočítal ještě podruhé. Vybral si dobu, kdy ho zaskočil rozvoz novin. Navíc ho při vloupačce někdo spatřil a zavolal policii.

„Po příjezdu na místo získali policisté popis pachatele. Díky tomu ho za deset minut našli a zadrželi v nedalekém parku i s taškou nářadí,“ řekl Vladislav Malcharczik ze vsetínské policie. Dvaadvacetiletý muž uvedl, že si chtěl opatřit peníze na ubytování.

„Poprvé se o vloupání pokusil před týdnem, ale nebyl náležitě připraven a nepřekonal druhý zámek bočních dveří trafiky. Nelenil, dokoupil nářadí a dnešní noc se vrátil. Opět to nevyšlo. Nejenom, že si ho někdo všiml, ale v práci jej vyrušil i rozvoz novin. Nezbývalo mu nic jiného, než sbalit nářadí a utéct,“ dodal Malcharczik.

Zloděj nešika měl již v minulosti problémy se zákonem, takže mu teď u soudu hrozí až tříletý trest vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín