KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Aby zmátl policisty, ustlal si lupič v křoví a předstíral spánek

Neobvyklou výmluvu si na policisty připravil 35letý muž z Litvínova. Poté co přepadl tamní prodejnu a začali jej honit policisté, ustlal si v křoví a předstíral, že spí. Policisty poté přesvědčoval, že se opil a nic si nepamatuje. Soud ho poslal do vazby.


Muž vešel v úterý v podvečer do litvínovské prodejny s bílým tričkem na hlavě, měl v něm vyřezané otvory na oči a ústa. „Vyzbrojen byl blíže nezjištěnou pistolí a obuškem. Zbraní mířil na majitelku prodejny, na které požadoval, aby mu otevřela kasu a vydala peníze, jinak bude střílet,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

V prodejně byl přítomen také známý prodavačky, který pachateli sdělil, že nejde proud a nemůže proto otevřít kasu. „To lupiče rozlítilo natolik, že muže udeřil obuškem a způsobil mu krvácející zranění,“ konstatovala mluvčí. Muž se nakonec k penězům dostal poté, co s pokladnou mrštil o zem. Z místa činu následně utekl.

Přivolaná policejní hlídka začala prohledávat okolí. „Pátrání skončilo v lesním porostu. Tam si policisté všimli pohybu v listnatém křoví,“ řekla Světláková. V křoví policisté našli hledaného muže, který si mezitím zul boty a předstíral spánek. „Policistům tvrdil, že pil a ani neví, jak se do lesa dostal,“ informovala mluvčí.

Hlídka však nedaleko objevila jeho batoh a ukradené peníze. Podezřelého muže policisté zadrželi, pachatel si poté vyslechl obvinění ze zvlášť závažného zločinu loupeže. V pátek rozhodl okresní soud o jeho vzetí do vazby.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín