KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na R7 se převrátila cisterna s asfaltem, řidič zemřel

Cisterna převážející asfalt havarovala na 26. kilometru ve směru na Prahu nedaleko Tuřan na Kladensku. Řidič automobilu zemřel, nehoda zablokovala silnici R7 v obou směrech. Komunikace by měla být uzavřena do pozdního odpoledne. Policisté dopravu odklánějí.


 

Sedmatřicetiletý řidič z Brněnska převrátil svůj vůz na 26. kilometru ve směru na Prahu. Těžce zraněného muže museli hasiči z kabiny vystříhat. Ještě před převozem do nemocnice zraněním podlehl, přivolaný vrtulník záchranné služby se vracel prázdný. Při havárii vznikla třímiliónová škoda, příčinu vyšetřovatelé zjišťují.

Podle mluvčí středočeských hasičů Lenky Kostkové se vůz, který převážel asfalt, při nehodě převrátil na bok. Menší množství asfaltu a provozní kapaliny pak vyteklo na vozovku.

"Z Litvínova dorazí prázdná cisterna, do které bude asfalt přečerpán. O manipulaci s havarovaným automobilem se postará soukromá firma," řekla Kostková.

Silnice bude uzavřena, dokud se asfalt nepřečerpá.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín