KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž masturboval před okny cizích domů

Při pohledu do soukromí se v neděli večer ukájel pětadvacetiletý mladík v Uherském Hradišti. Pozorovaní lidé v domě neměli o jeho přítomnosti před okny ani tušení. Nyní se zpovídá z výtržnictví.


 

„Mladý muž procházel jednou z ulic v Jarošově. Nahlížel do rozsvícených oken domů. Pak se u jednoho zastavil, sundal si kalhoty a začal masturbovat. Lidé, které pozoroval v oknech, nic netušili,“ uvedl policejní mluvčí Aleš Mergental.

Na mladíkovo chování po chvíli upozornili policii další obyvatelé domu. Policejní hlídka poté muže dohledala v okolních ulicích, své jednání nijak nepopíral. Přesto musel strávit noc v policejní cele.

Od pondělí jej policisté podezřívají ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu ze zákona hrozí až dva roky vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín