KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Trojlístek bral vše, od cigaret po auta

Ve sklad uloupených věcí se proměnil dům jednačtyřicetiletého muže z Břeclavska. Zásluhu na tom má třicetiletý Slovák a jeho šestadvacetiletá partnerka, kteří podnikali lupičské výlety na jihu Moravy.


 

Klec spadla ve středu, kdy je policisté obvinili. Kriminalisté z Břeclavi a Hodonína jejich činnost mapovali již delší dobu. V okamžiku, kdy získali dostatek důkazů, si pachatele vyzvedli i s částí kořisti.

”Jednačtyřicetiletý společník dvojici poskytoval zázemí a ukrýval kradené věci v rodinném domku, což potvrdila i domovní prohlídka,” uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová. Podle kriminalistů skupina napáchala škody za více než milión korun.

“Cílem jejich výprav byly rodinné domky, obchody, kanceláře, kadeřnictví, ale také kavárna či parkovací automaty. Nejvíce je zajímaly finance, elektronika či samotné zboží – např. cigarety a alkohol. Jednou se jim podařilo odcizit klíče od dvou zaparkovaných vozidel, s nimiž odjeli,” popsala aktivity pobertů mluvčí.

Soud, který má rozhodovat o uvalení vazby, má k dispozici výčet patnácti skutků, z nichž devíti se dopustili na Břeclavsku. Podle mluvčí ale případ nekončí, kriminalisté se obrátili i na své kolegy v Rakousku a na Slovensku, protože je možné, že by na loupežné výjezdy jezdili i do pohraničních oblastí u sousedů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín