KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zmatený muž se zbraní přepadl hodonínské rádio

Nečekanou návštěvu měli v pondělí v redakci regionálního rádia v Hodoníně. Nepřišel k nim Mikuláš s čertem, ale zmatený a ozbrojený muž. Museli jej zpacifikovat policisté a skončil v péči psychiatrů.


 

Policisty přivolali uživatelé polyfunkčního domu na Kasárenské ulici. Podle volajícího muž zmateně procházel domem, prohledával poštovní schránky a pokoušel se dostat do kanceláří. Nakonec uspěl a vloudil se do redakce rádia.

“Po otevření dveří se vtlačil dovnitř a začal bez jakéhokoliv vysvětlení procházet všechny prostory redakce. Celá situace byla o to horší, že muž u sebe měl svoji legálně drženou pistoli, která byla v době incidentu nabita,” uvedl mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

Policistům se bez nějakých vážných problémů podařilo muže odzbrojit, zbraň zajistili a čtyřiačtyřicetiletého návštěvníka odvezli na služebnu. Současně přivolali zdravotníky a ti doporučili vyšetření u psychiatra. Muž tak z policejní služebny odcestoval do psychiatrické léčebny.

Jak celý případ dopadne, a zda se střelná zbraň do jeho rukou vůbec někdy vrátí, mají podle policejního mluvčího rozhodnout lékaři – specialisté z oboru psychiatrie.

“Pokud bude muž shledán zdravotně nezpůsobilým k držení zbraně, bude s ním zahájeno správní řízení o odnětí zbrojního průkazu a odejmutí zbraně,” řekl mluvčí. V opačném případě bude mít co dělat, aby rozumně vysvětlil své počínání.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín