KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupiči vykradli v Hodoníně zlatnictví

Tři neznámí pachatelé první pracovní den po štědrovečerních svátcích v úterý dopoledne přepadli zlatnictví v Hodoníně. Prodavačku oloupili o šperky odhadem za statisíce. Loupež se naštěstí obešla bez zranění.


 

"Po pachatelích policie pátrá," uvedl hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník. Zároveň doplnil, že je také možné, že poblíž prodejny mohlo čekat na lupiče zaparkované vozidlo. „Žádáme případné svědky, kteří si v uvedenou dobu mohli na tomto místě něčeho podezřelého všimnout, aby se nám co nejdříve ozvali na linku 158,“ žádá policista veřejnost.

Loupež se stala přibližně v 10:30 v prodejně na Národní třídě. Policie zatím neupřesnila, zda lupiči byli ozbrojeni.

Poslední přepadení zlatnictví se v Hodoníně se odehrálo koncem listopadu. Lupiči si tehdy pod pohrůžkou použití pistole odnesli šperky za více než milión korun. Čtveřici mužů dopadla policie brzy poté v Uherském Hradišti. Nyní všem hrozí až 12 let vězení.

Dopadeni už byli také lupiči, kteří v prosinci přepadli zlatnictví ve Vídeňské ulici v Brně. Uprchli odtud s prázdnou, prodavačka se jim postavila na odpor. Hlídky je zadržely nedaleko místa činu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín