KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloděj si nechal v těšínském zlatnictví ukázat zboží a v mžiku s ním byl pryč

Policisté na Karvinsku pátrají po zloději, který v pátek odpoledne ukradl zboží ze zlatnictví na Hlavní třídě v Českém Těšíně. Muži si suverénně nechal přinést plato s vystavenými náramky, vytrhl je ženě z ruky a utekl. Jeho čin zachytila kamera v prodejně.


 

"Krádež proběhla v pátek po druhé hodině odpoledne. Před krádeží pachatel požádal prodavačku o ukázku plata se zlatými náramky. Využil moment překvapení, plato prodavačce vytrhl z rukou a utekl,“ řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Předběžná škoda byla vyčíslena na 200 000 Kč. Pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

„Obracíme se na širokou veřejnost o pomoc s žádostí o pomoc při identifikaci muže ze záběrů,“ doplnila Viačková s tím, že se lidé mohou obrátit na linku 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Český Těšín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín