KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policista z Břeclavi kryl drogového dealera

S opačnou stranou zákona se spolčil policista z Břeclavi. Místo toho, aby pátral po místních dealerech a výrobcích drog, s jedním z nich se spolčil.


Na spolupráci s podsvětím přišla policejní inspekce a policistu zadržela v rámci akce „Rybář“.

„Nejméně od poloviny loňského roku zajišťoval jednomu z drogových dealerů ochranu před trestním stíháním, poskytoval informace z policejního prostředí a varoval před připravovanými policejními opatřeními. Za tyto služby pravidelně přebíral nejen finanční hotovost v různých částkách, ale také dárky, například v podobě rybářského vybavení,“ prohlásila mluvčí policejní inspekce Radka Sandorová s tím, že muž je stíhán pro zneužití pravomoci veřejného činitele a přijetí úplatku.

Policista je vyšetřován na svobodě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín