KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Sebevražedkyně se v Dyji neutopila, byla jí zima

I když Dyje v Břeclavi každý rok patří plavcům, kteří tam Vánoce slaví závodem v plavání, o ženě, která se do studených vod řeky ponořila ve čtvrtek po poledni, to rozhodně neplatilo. Chtěla se prý utopit.


Na ženu, která v nezvyklém ročním období skočila do vody, upozornil policii telefonát obyvatelky bytu na nedalekém sídlišti. “Na místo okamžitě vyjela policejní hlídka, hasiči a záchranáři. Nakonec vše skončilo dobře, žena po deseti minutách sama vylezla z vody,” uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová. Policisté telefonát přijali v 12:26, hasiči na místo vyrazili o minutu později.

Podle operačního střediska hasičů ani nemuseli spustit člun na vodu, žena řeku opustila dobrovolně. Deky od hasičů jí přišly vhod, následně si ji převzali do péče záchranáři a odvezli ji do nemocnice.

Podle policie sebevražedkyní, kterou zima vrátila do reality, byla třiačtyřicetiletá žena. Bližší podrobnosti mluvčí sdělit nemohla. Podle zjištění Práva mohla být motivem činu složitá životní situace. K rozhodnutí skončit se životem, jež naštěstí neskončilo tragédií, mohly vést rodinné poměry a absence domova.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín