KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Převrácené auto po nehodě zablokovalo dálnici

Na první pohled dramaticky vyhlížející dopravní nehoda zablokovala v pátek krátce po poledni dálnici D2 na 19,5. kilometru ve směru z Brna na Břeclav. Osobní auto Citroën C3 se tam srazilo s nákladní Avií a skončilo převrácené na střeše na travnatém pásu u středových svodidel.


 

Při nehodě byl zraněn spolujezdec z Citroënu, řidiči vyvázli bez poranění. Dálnice byla ve směru na Břeclav na téměř půl hodiny uzavřena.

Na místo přiletěl i vrtulník záchranářů. „Zraněný čtyřicetiletý muž byl ale nakonec pouze ošetřen na místě a nebyl převezen ani do nemocnice. Vrtulník vzlétl primárně kvůli tomu, že nám byla nehoda nahlášena jako vážná a dojezd sanitky by byl pomalejší,“ řekla mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

„Na místo ihned po ohlášení vyrazily dvě jednotky hasičů. Protože k události z brněnské základny vzlétl i vrtulník letecké záchranné služby, hasiči mu vytyčili a zajistili přistávací plochu na poli u dálnice. Obě havarovaná vozidla hasiči zabezpečili proti případnému vzniku požáru. Protože z obou aut na dálnici vytekly provozní kapaliny včetně hydraulického oleje z pohonu zvedání zadního čela Avie, hasiči kaluže ropných látek zlikvidovali pomocí 20 kilogramů sorbentu,“ popsal zásah mluvčí hasičů Jaroslav Haid.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín