KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Narkoman se vyhýbal vězení, vařil drogy ve stanu

Devětatřicetiletého muže z Havířova, který se od srpna vyhýbal nástupu do výkonu trestu, se podařilo zadržet policistům v Krnově. Muž i v tomto ročním období, kdy se v noci teploty pohybují pod bodem mrazu, pobýval ve stanu a vařil si tam drogy.


Informovala o tom mluvčí bruntálské policie Pavla Tušková. Dodala, že policisté při prohlídce plátěného přístřešku zajistili kompletní varnu pervitinu a také přípravky k výrobě drog.

„Následně policejní komisař obvinil muže z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a také z maření výkonu úředního rozhodnutí,“ uvedla mluvčí.

Obviněný podle policie užíval drogy nejenom pro svou potřebu, ale předával je také minimálně jednomu svému známému. „Po sdělení obvinění a dalších procesních úkonech byl muž eskortován do výkonu trestu. Nyní mu za výše uvedenou trestnou činnost v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až do výše pěti let,“ doplnila policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín