KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Montér způsobil požár autogenem, při hašení se těžce zranil

V nemocnici skončil montér soukromé firmy, jenž chtěl uhasit vznikající požár v hale bývalé keramické továrny v Břeclavi. Hořet začalo v neděli, když s kolegou pracovali v budově s autogenem.


Plameny se za svářecí soupravou objevily kolem půl desáté. Na místo vyrazili profesionálové z Břeclavi posíleni jednotkou ze Staré Břeclavi a Lednice. Záchranáři převzali pracovníka soukromé firmy.

Když začalo hořet, spěchal montér pro hasící přístroj. Přitom se ale zřítil ze žebříku a utrpěl vážné zranění nohy. Požár se následně šířil halou se zastřešenou plochou kolem čtyř set metrů. Hasiči zasahovali v dýchací technice a zakouřený objekt odvětrávali. Postupně nacházeli ohniska a hasili je, následně ještě museli chladit technologii haly.

Okolnostmi požárů se zabývá vyšetřovatel hasičů. Pravděpodobně značnou roli v něm sehrálo porušení bezpečnostních předpisů při práci s otevřeným ohněm, více ale bude zřejmé po vyšetření události.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín