KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté na jihu Moravy stíhali polské zloděje aut

S dopravní zácpou a kolonami se potkávali ve čtvrtek ráno řidiči při vjezdech do Brna nebo u jihomoravských dálničních přivaděčů. Nad hlavou jim přitom létal policejní vrtulník. O mimořádná bezpečnostní opatření se postarali zřejmě polští zloději aut, kteří převáželi v Rakousku ukradené luxusní vozy BMW.


"Informace o krádeži těchto aut pravděpodobně ve Vídni nám ráno poskytli rakouští kolegové s tím, že nás požádali o spolupráci při stíhání pachatelů. Předpokládali jsme, že po překročení hranice využijí zloději některou z tras přes jihomoravské území na cestě do Polska. Na pomoc při pátrání byl povolán i vrtulník," uvedl policista Pavel Šváb. Dodal, že akce při ranní špičce způsobila zdržení v plynulosti dopravy.

Jednoho z údajných zlodějů se podařilo dopadnout u obce Poštorná. Řidič vůz ve vysoké rychlosti nezvládl a po přejetí železničního přejezdu havaroval. Polák, který seděl za volantem, skončil s lehkým zraněním v nemocnici.

Další kradený vůz byl později nalezen odstavený u Břeclavi. Policie však předpokládá, že existuje ještě třetí auto, se kterým ujel jak řidič druhého kradeného vozu, tak jejich další spolupachatelé.

Organizované bandy zlodějů, které jezdí už delší dobu právě z Polska krást luxusní auta, totiž vždy používají jedno či více dalších aut, jejichž řidiči svým komplicům mapují cestu a zajišťují bezpečný průjezd. Zloději se zaměřují především na značku BMW.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín