KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Arogantní řidička s úplatkem 2000 eur u policistů neuspěla

Běžná silniční policejní kontrola v Břeclavi měla v úterý nečekanou dohru. Hlídka před čtvrtou hodinou ranní zastavila řidičku mercedesu v ulici 17. listopadu. Již při prvním kontaktu bylo zřejmé, že jednatřicetiletá žena je pod vlivem alkoholu.


Policisté u ní nejdříve provedli orientační dechovou zkoušku, která potvrdila alkohol zabarvenou trubičkou do zelena. Následné odborné měření přesné hladiny alkoholu v dechu žena záměrně přerušovala a odmítla i odběr krve.

„Během kontroly začala řidička s policisty smlouvat a nabídla jim úplatek ve výši dva tisíce euro. Policisté ženu okamžitě upozornili na protiprávní jednání a sdělili jí, že se jedná o uplácení,“ řekla mluvčí policie Kamila Haraštová.

Na tento argument reagovala žena snížením výše zmíněné částky na dva tisíce korun. Když ovšem zjistila, že ani s uvedenou sumou nepochodí, začala být agresivní a policisty dokonce fyzicky napadla.

„Celý incident skončil v policejní cele, kam řidička putovala. Navíc ji komisař služby kriminální policie a vyšetřování obvinil ze spáchání trestného činu podplacení, za který si může u soudu vysloužit trest odnětí svobody v délce od jednoho roku do šesti let,“ doplnila Haraštová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín