KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

U Břeclavi se srazila tři vozidla, mezi zraněnými jsou i dvě malé děti

Na silnici z Břeclavi do Hodonína u dálničního sjezdu se srazila tři osobní vozidla. Pět osob je zraněno mezi nimi také dvě malé děti. Provoz na místě řídí policie.


„Řidič osobního vozidla škoda jel od Břeclavi a chtěl odbočit na silnici vedoucí do obce Hustopeče. Při odbočování vlevo přehlédl protijedoucí vozidlo značky Ford přijíždějící směrem od Hodonína na Břeclav a došlo ke srážce,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová a dodala, že při nárazu byl ford odhozen na další auto, které stálo na vedlejší silnici u dopravní značky STOP.

Při nehodě se zranili čtyři lidé z fordu a jeden ze škody. Mezi zraněnými jsou i dvě děti, podle prvotních informací policie jde o dvouleté a čtyřleté. Tři dospělí a jedno dítě se zranili lehce, druhé dítě těžce.

Dechové zkoušky byly u řidičů negativní, policie nehodu dále vyšetřuje.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín