KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pašerák při divoké honičce s celníky vyskočil za jízdy z auta

Běžná kontrola celníků na dálnici D2 v pondělí večer skončila honičkou s vozidlem plně naloženým nekolkovanými cigaretami. Škoda Octavia zastavila až před přichystaným policejním zátarasem, kde nabourala do laviček. Řidič z ještě jedoucího auta utekl.


Mobilní hlídka celníků kontrolovala vozidla na dálnici ve směru na Brno u hranic se Slovenskem. Kolem 21. hodiny se celníci rozhodli zastavit stříbrnou škodovku. Řidič ovšem pokračoval v jízdě a blokoval celníky, aby ho nemohli předjet.

„Vůz se pokusila zastavit také Policie ČR u Hustopečí, kde došlo i k ohrožení zastavujícího policisty. U obce Blučina vozidlo sjelo z dálnice a opětovně na ni najelo ve směru na Břeclav,“ řekla tisková mluvčí brněnských celníků Lada Temňáková.

Celníci vozidlo neustále sledovali, řidič jel vysokou rychlostí, kličkoval a ohrožoval ostatní řidiče. U bývalého hraničního přechodu policie zatarasila cestu. Řidič bleskově sjel na odpočívadlo před zátarasem, vyskočil z jedoucího auta a utekl. Škoda Octavia nabourala do betonových laviček.

„Ve voze pak celníci našli 219 480 kusů nekolkovaných cigaret značky Jin Ling. V případě jejich prodeje by stát přišel na cle a daních přibližně o 500 tisíc korun,“ dodala mluvčí.

Celníci po řidiči vozidla nadále pátrají.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín