KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muži z Krnovska prodávali vodu jako naftu

Hned v několika případech prodali čtyři podvodníci z Krnovska vodu ředěnou minimem nafty jako naftu. Vydělali si tak 225 tisíc korun. Policisté zatím zaznamenali osm případů, ke kterým došlo v Krnově a Bruntále od října 2011 do února letošního roku.


„V šesti případech prodali dohromady osm tisíc litrů tekutiny, kterou vydávali za motorovou naftu. V jednom případě slíbili dodání tří tisíc litrů nafty, vyinkasovali 60 tisíc korun, ale zboží nedodali. V dalším případě se snažili prodat dva tisíce litrů, při překládce barelů však poškozený poznal, že se nejedná o naftu a od koupě odstoupil,“ popsala bruntálská policejní mluvčí Pavla Tušková.

Jeden z poškozených si údajnou naftu natankoval do auta, čímž poškodil jeho motor. Tekutinu podvodníci, kteří byli nezaměstnaní, prodávali v barelech o obsahu 1000 litrů. „Peníze si rozdělili a použili pro svou potřebu. Trestní stíhání všech je vedeno vazebně, hrozí jim trest odnětí svobody až do výše pěti let,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín