KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič náklaďáku přestal náhle vidět, zastavil a zemřel

Informace o další oběti závadného alkoholu zveřejnila ve středu moravskoslezská policie. Jde o sedmapadesátiletého muže z Krnova, kterému se přitížilo za volantem nákladního auta. Poté, co s autem zastavil, postupně zkolaboval a zemřel.


Sedmapadesátiletého řidiče z Krnova našli svědci u vozovky. „Podle svědků uváděl ztrátu zraku a celkovou těžkost,“ uvedl kriminalista Luboš Valerián. Lékaři už muži nedokázali pomoci a během krátké době u něj nastala smrt.

Pitva prokázala požití závadného alkoholu.

Policie potvrdila, že také pětapadesátiletý muž, který v noci na středu zemřel v Bílovci, zemřel kvůli otravě metylakoholem. Policie kromě toho vyšetřuje úmrtí dalšího člověka na Bruntálsku, na výsledky pitvy se ale dosud čeká.

Celkem v Moravskoslezském kraji bylo při pitvě potvrzeno už osm mrtvých na otravu metylakoholem, u devátého se na potvrzení příčiny smrti čeká.

V celé ČR podle policie na otravu závadnou kořalkou zemřelo 14 lidí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín