KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík nutil spoluvězně k orálnímu sexu, dostal pětiletý trest

Za vydírání, znásilnění a ublížení na zdraví odešel nyní 18letý mladík z Chomutova od ústeckého krajského soudu s pětiletým trestem. Maximální možný trest pro mladistvého si vysloužil za to, že loni ve vazební věznici v Litoměřicích nutil spoluvězně provádět různé cviky, pít moč a donutil ho i k orálnímu sexu. Soud uložil úhrnný trest i za loupež a krádež, za což byl mladík odsouzen loni.


Tehdy mladistvý měl loni napadnout i jiného spoluvězně, kterého přetáhl kovovou židlí. U soudu ani v přípravném řízení problémový mladík nevypovídal. Podle předsedkyně senátu Kamily Elsnicové ale byla mladíkova vina jednoznačně prokázána výpověďmi svědků.

„Soud nemá důvod poškozenému nevěřit,“ uvedla s tím, že je nepravděpodobné, aby ke zranění přišel jiným způsobem.

Ostatní spoluvězni žili ve strachu před agresivním mladíkem. Když se přišlo na to, že jednoho spoluvězně napadl, měl jít k němu do cely jiný. Nikdo ale nechtěl. Jeden byl přesto vybrán a později se stal obětí šikany a znásilnění.

„Nepochopitelně do cely k obžalovanému dali další ‚slabý kus‘,“ okomentovala to soudkyně.

Trest si má mladík odpykat odděleně od ostatních odsouzených.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín