KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Němečtí motorkáři způsobili hromadnou nehodu na Českolipsku

Dopravní nehoda tří motocyklů a osobního vozidla krátce po poledni uzavřela silnici z České Lípy do Litoměřic u obce Stvolínky. Při nehodě byli zraněni dva motorkáři.


Nehodu odstartoval řidič jedoucí v čele šestičlenné skupiny silničních motocyklů s německými poznávacími značkami. Podle mluvčí českolipské policie řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost při průjezdu pravotočivou zatáčkou, dostal se do protisměru, kde se střel s osobním vozidlem.

„Po nehodě z motocyklu na vozovku unikly provozní kapaliny, a na kluzkém povrchu dostali smyk a havarovali další dva řidiči motocyklů,“ uvedla Ivana Baláková.

Šestapadesátiletý řidič si při střetu s vozidlem těžce poranil nohu, šestatřicetiletý motorkář si při následném pádu lehce poranil rameno a devětadvacetiletý motorkář byl pouze s drobnými šrámy ošetřen na místě.

„Řidič motocyklu byl se závažným zraněním dolních končetin vrtulníkem transportován na traumacentrum liberecké nemocnice, druhý byl s méně závažným zraněním převezen do českolipské nemocnice,“ řekla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Lenka Markovičová.

Silnice je z důvodu vyšetřování nehody v úseku mezi obcemi Zahrádky a Stvolínky uzavřena.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín