KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie dopadla lupiče, kteří přepadli vilu litoměřického podnikatele

Celkem sedm lidí, kteří se měli podílet na přepadení litoměřického podnikatele Jaroslava Papouška a jeho rodiny ve vile v Plešivecké ulici v Litoměřicích, už dopadli kriminalisté. Jedná se o muže ve věku 21 až 60 let z Litoměřicka, Prahy a Plzeňska. Jeden z pachatelů policii stále uniká, jeden při přepadení zemřel.


„Bylo jim sděleno obvinění z trestného činu loupeže spáchaného organizovanou skupinou a porušování domovní svobody. Hrozí jim až 12 let odnětí svobody,“ uvedla litoměřická policejní mluvčí Pavla Kofrová. Policisté budou nyní zkoumat podíl na činu jednotlivých obviněných. Na všechny byl podán návrh na vzetí do vazby.

„Policisté pátrají po zbývajícím pachateli Josefu Cerhákovi, nar. 1988, čímž žádají veřejnost o spolupráci. Pachatel může být ozbrojen,“ informovala Kofrová.

Do domu ve vilové čtvrti vnikli podle Papouška minulý týden v noci čtyři lupiči převlečení za policisty a přítomné ohrožovali zbraněmi. Tři z nich měli utéct se zhruba 120 tisíci korunami.

Policisté hovořili původně o třech až pěti pachatelích. Papoušek se po potyčce nezalekl namířené pistole a jednoho z lupičů se mu podařilo při útěku ve svém domě zadržet. Městští strážníci mu pak prý nasadili pouta. Po příjezdu policistů už ale nejevil známky života, uvedla policie.

Policistům se později po přepadení podařilo odhalit totožnost zemřelého. Šlo o 22letého mladíka z Roudnicka. Nyní čekají na výsledky odborných expertiz, jestli byl pod vlivem drog. To by mohlo trvat až měsíc. „Příčiny a okolnosti úmrtí jednoho z pachatelů jsou nadále předmětem šetření,“ dodala Kofrová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín