KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ve Frýdlantu uzavřeli ulici kvůli hrozbě zřícení domu

Policie ve Frýdlantu uzavřela v neděli odpoledne část Husovy ulice v centru Frýdlantu na Liberecku. Po deštích tam hrozí zřícení neobývaného památkově chráněného domu. Dům nebyl v dobrém stavu a zřejmě ho umocnily intenzivní deště posledních dní. Statik nařídil demolici, uskutečnit by se měla už v pondělí, uvedl frýdlantský starosta Dan Ramzer (ODS).


Na nákladnou rekonstrukci historické stavby majitelé neměli peníze, a tak dům v posledních letech rychle chátral. Stavbě rozhodně neprospěly ani povodně, které město před dvěma lety zasáhly. V centru tehdy voda sahala až do výšky půldruhého metru.

„Na dům byl už dříve vydán demoliční výměr, teď majitelka slíbila, že ho nechá zbourat,“ řekl Ramzer. Dům podle něj stojí v řadě a kvůli obavám z jeho zřícení, nechala policie okolí uzavřít a strážníci budou objekt sledovat.

Podobné problémy museli po nedávných silných deštích řešit například i v Litoměřicích v sousedním Ústeckém kraji. V sobotu v Pekařské ulici na předměstí Litoměřic spadla část cihlového štítu střechy starého domku na dvě zaparkovaná auta. Na místo byl povolán statik, který nařídil demolici domu.

O den dříve řešili statici podobný případ i v ulici Horní Dubina v centru města, kde se zřítila klenba domu v rekonstrukci a hrozil sesuv jeho štítové stěny.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín