KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Schizofrenik odvezl své dvě děti, chytili ho na D1 v protisměru

Policisté ve středu pátrali po dvaatřicetiletém muži, který ve středu dopoledne odvezl ze Sokolova své dvě děti. Čtyřletou dceru a dvouletého syna. Muž trpí schizofrenií a policisté měli obavy o život či zdraví dětí. Večer muže zadrželi na D1. Jel i s dětmi v protisměru.


O pomoc požádala policisty matka dětí ve chvíli, kdy se jí zdálo, že by jejich otec už měl být s nimi doma.

Muž děti odvezl vozem Peugeot 406 stříbrné barvy se slovenskou registrační značkou.

Večer ho na D1 spatřila hlídka policie, jak najíždí na dálnici u Brna v protisměru a vydala se za ním. Vůz havaroval, při nehodě ale naštěstí nebyl nikdo zraněn.

"Posledních několik dní vysadil léky a odjel s dětmi a jejich cestovními doklady neznámo kam," uvedl na začátku pátrání policejní mluvčí Pavel Valenta.

Otec dětí v Sokolově působil před lety jako lékař na gynekologickém oddělení sokolovské nemocnice. Okresní soud ho společně s dvěma kolegy v roce 2009 odsoudil podmíněně za to, že zanedbal péči o pacientku, která později zemřela.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín