KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž z Karlovarska přežil venku noc s otevřenou zlomeninou nohy

O pořádném štěstí mohou hovořit dva muži z Karlovarského kraje, kteří neumrzli jen díky pozornosti lidí ze svého okolí v noci na čtvrtek, kdy se teploty pohybovaly kolem dvaceti stupňů pod nulou.


Prvnímu z nich, 62letému muži z Děpoltovic na Karlovarsku, šlo o život, když v mrazech prožil s otevřenou zlomeninou kotníku celou noc před svou chatkou. „Záchranka vyjela k muži do Děpoltovic v osm hodin ráno,“ popisovala mluvčí karlovarské krajské záchranky Barbora Silná, podle které pacienta před chatou našel jeho kamarád.

„Muž ležel bez pomoci od středeční 23. hodiny před chatou s otevřenou zlomeninou kotníku. Byl podchlazený převezen na ambulanci ortopedie v karlovarské nemocnici,“ dodala mluvčí.

Hledání neslyšícího muže

Podobně může hovořit o štěstí neslyšící muž z Kraslicka. Jeho sestra ve středu o půlnoci policii nahlásila, že se dosud nevrátil ze Sokolova, kam jel za svým bratrem na návštěvu. „Muž měl z domova odejít v plátěných kalhotách, kožené bundě a s kšiltovkou na hlavě,“ popisovala mluvčí sokolovské policie Kateřina Böhmová, podle které byl muž navíc bez finanční hotovosti a mobilního telefonu.

„Na dvacet policistů pátralo od půlnoci v různých teritoriích Sokolovska. Na základě sdělené informace od muže z Jindřichovic, že zde potkal muže, kterému nebylo dobře rozumět, začali policisté systematicky prohledávat tuto lokalitu. Policejní pes po chvíli pátrání označil kontejner s papírem. Po jeho otevření zde byl opravdu nalezen pohřešovaný muž, který byl v pořádku a bez zranění,“ popisovala Böhmová.

„Pouze jednu hodinu policistům trvalo nalézt pohřešovaného muže, který měl velké štěstí, protože v tu dobu se teplota pohybovala okolo patnácti stupňů pod nulou,“ dodala policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín