KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Motorkář se vyhýbal autu v protisměru, sám skončil mimo silnici

S podezřením na otřes mozku skončil v pondělí ráno na chirurgické ambulanci karlovarské nemocnice motorkář, který na průtahu Karlovými Vary ve směru od Ostrova na Sokolov potkal v protisměru jedoucí vozidlo a havaroval.


„Motorkář byl předán na chirurgickou ambulanci karlovarské nemocnice s podezřením na otřes mozku,“ uvedla mluvčí karlovarské krajské záchranky Barbora Silná. Policie mezitím pátrá po řidiči Opelu Corsa, který do protisměru na průtah vjel.

„Za Chebským mostem vyjel kopeček k magistrátu města, před kterým se dal doprava do protisměru na průtah směrem na Ostrov,“ popisoval mluvčí karlovarské policie Pavel Valenta, podle kterého bylo auto v protisměru stříbrné nebo metalízové barvy.

„Asi po 250 metrech jízdy v protisměru jel proti němu řidič motocyklu, který, aby zabránil střetu, strhl řízení, vjel mimo vozovku, kde havaroval,“ popisoval Valenta, podle kterého policie nyní pátrá, kam osobní vozidlo opel v protisměru po havárii motocyklisty zmizelo.

„Vyzýváme veřejnost, má-li někdo informace o dalším pohybu osobního vozidla v protisměru, aby nás kontaktoval na lince 158,“ uvedl Valenta.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín