KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

U nemocnice v Novém Jičíně zabilo auto chodce

Tragickou nehodu, která se stala v sousedství nemocnice, vyšetřuje policie v Novém Jičíně. Osobní auto tam v pondělí srazilo pětasedmdesátiletého důchodce, ten nehodu nepřežil. Řidiči hrozí trestní stíhání.


Nehoda se stala v pondělí na přechodu pro chodce na ulici K Nemocnici. „Muž byl sražen vozidlem Škoda Favorit v době, kdy přecházel vozovku po přechodu pro chodce. Zraněný byl přepraven do přilehlé nemocnice, kde svým zraněním podlehl,“ uvedl mluvčí policie Zbyněk Tomšík.

Dvaadvacetiletý řidič se podrobil dechové zkoušce s negativním výsledkem. „V souvislosti s nehodou byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti. Případ si převzal policejní komisař,“ doplnil Tomšík.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín