KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ženě upoutané na lůžko ukradl zloděj zpod matrace 25 tisíc korun

Nepochopitelný hyenismus projevila dvojice dosud neznámých zlodějů, která v Novém Jičíně okradla 67letou nemocnou důchodkyni o 25 tisíc korun. Peníze měla žena uložena pod matrací na lůžku, na kterém byly upoutaná. Po zlodějích policie pátrá.


O případu informoval mluvčí novojičínské policie Petr Gřes. Neznámý muž ve společnosti ženy se do domu, kde ležela nemocná, dostal pod lstivou záminkou vrácení přeplatku za elektrickou energii. Do domu je vpustil přítel nemocné ženy.

„Když zjistili, kde má žena uložené peníze, bezohledně jí je vzali a z domu odešli,“ řekl Gřes. Přítel poškozené, který byl krádeži přítomen a se zloději jednal, si krádeže nevšiml.

"Po celou dobu s ním jeden z pachatelů neustále hovořil a snažil se odlákat jeho pozornost. Druhý mezitím kradl,“ dodal policejní mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín