KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při požáru uhořela bezdomovkyně ze Slovenska

Čtyřicetiletá bezdomovkyně ze Slovenska zemřela ve čtvrtek večer při požáru v Novém Jičíně. Další bezdomovec byl zraněn. Žena uhořela v přístřešku, který si bezdomovci vybudovali z dřevěných desek a dalšího materiálu na rampě u nevyužívaného drážní budovy v centru města.


K požáru v areálu bývalého autobazaru došlo kolem 22. hodiny. „U mrtvé byla nařízena soudní pitva,“ uvedl novojičínský policejní mluvčí Zbyněk Tomšík a dodal, že vzhledem k tomu, že u ženy nebyly žádné doklady, musí policie její přesnou totožnost zjistit.

„Podle muže, který s ní v přístřešku pobýval, se mělo jednat o čtyřicetiletou ženu,“ řekl Tomšík. Potvrdil, že při ohni byl zraněn i čtyřicetiletý muž. „Stačil z požáru uniknout, přičemž si přivodil zranění nohy.“

Podle mluvčí novojičínské městské policie Ilony Majorošové se plameny rozšířily v zadní části objektu.

„Požár už nebylo možné uhasit svépomocí, hlídka proto zavolala hasiče. Poblíž požářiště stál muž z ostrahy vlakového nádraží a křičel, že v kolejišti leží zraněný bezdomovec,“ popsala Majorošová s tím, že bezdomovec strážníkům udal, že hoří v místě, kde spal s přítelkyní. Jemu se podařilo z ohně vyběhnout, jí však bohužel ne.

Případem se zabývají novojičínští policisté, prověřují, zda nedošlo k usmrcení z nedbalosti.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín